Vårt rykte är oöverträffad i branschen eftersom vi är fantastiska att arbeta med och har den bästa kvaliteten Skjortor för löpare, Löpning Damkläder, Linne för gymnastik och stabila operationer. Vi är engagerade i att producera tekniskt ledande av hög kvalitetHerrkläder för gymträning För att förbättra kundupplevelsen och få sitt stöd. Vårt företag har avancerad affärsfilosofi, standardiserat hanteringsläge, högkvalitativa produkter, perfekt kvalitetssystem, enastående personalkvalitet och inspirerande företagskultur. Vi tillhandahåller helhjärtat bra produkter för inhemska och utländska kunder. Din närvaro är vår ära, samarbete med dig är vår förväntan och vår tjänst garanterar din tillfredsställelse. Vi följer begreppet människorsorienterat anställdas ansvar och genomför aktivt alla lagar och förordningar relaterade till arbetskraft. Vårt engagemang för innovation och FoU gör det möjligt för oss att stanna i framkant inom branschen och ge våra kunder banbrytande produkter och lösningar. Med vår djupa branschkunskap och erfarenhet kan vi ge våra kunder den insikt och expertis som behövs för att lyckas med den konkurrenskraftiga och ständigt föränderliga globala marknaden. Vi strävar efter att uppnå det stora målet för hållbar utveckling med företagets anda att gå vidare med tiderna och innovativa utvecklingen.
-
Gym träningskläder för mänTyg: 90% polyester 10% spandex 170G
Prestanda: Högt-luftflöde, armrörlighet, sömhållbarhet
Tekniska detaljer: Jacquardtyg, 4-nålar 6-tråds, raglanärm
MOQ: 300 st/färg
Färger: Anpassad -
Marathon träningskläderTyg: 88% polyester 12% spandex 170G
Prestanda: Hög avdunstning, Kinetic Stretch, Noll-skavning
Tekniska detaljer: 4-nålar 6-trådigt material som andas
MOQ: 300 st/färg
Färger: Anpassad -
Långärmade sportkläderTyg: 75% nylon 25% spandex 230G
Prestanda: Hög stretch, kärnvärme, noll friktion
Tekniska detaljer: Insättningstejp, känguruficka, hög stretch
MOQ: 300 st/färg
Färger: Anpassad -
Active Wear HerrshortsTyg: 90% nylon 10% spandex 120G
Prestanda: Ultra-lätt, högt-luftflöde, kinetisk frihet
Tekniska detaljer: Laserhål, sidoslits, sidficka med dragkedja
MOQ: 300 st/färg
Färger: Anpassad -
Träningskläder för mänTyg:
- Huvudsak: 90%nylon 10%spandex 160G
- Panel: 88%polyester 12%spandex 170G
Prestanda: Zonal Ventilation, High Stretch, Nötningsbeständighet
Tekniska detaljer: Micro overlock,... -
Gym Workout Outfits HerrTyg: 94,5% polyester 5,5% spandex 180G
Prestanda: högt-luftflöde, kinetisk rörlighet, strukturell återhämtning
Tekniska detaljer: 4-nålar 6-trådigt, sidopanel meshtyg
MOQ: 300... -
Gym Träningskläder HerrTyg: 85% bomull 15% polyester 280G
Prestanda: Hög-hållbarhet i vridmoment, svettabsorption, noll klängning
Tekniska detaljer: Handduksögla, dubbla fickor
MOQ: 300 st/färg
Färger:... -
Gym Träningskläder HerrTyg: 100% polyester 180G
Prestanda: Snabb avdunstning, axelrörlighet, noll friktion
Tekniska detaljer: Snabbtorkande
MOQ: 300 st/färg
Färger: Anpassad -
Vattentät träningsjacka för mänTyg: 100% nylon 35G
Prestanda: Hydrofob barriär, ultra-lätt, vindbeständig
Tekniska detaljer: Vattentäta, omvända blixtlåsfickor, reflekterande passpoaler
MOQ: 300 st/färg
Färger:...
Ledningen och professionalism för denna leverantörs produktproduktions- och säljteam i hela processen från ny produktuppfattning till produktion är förstklassig i branschen!
Detta företag har stark FoU -styrka och avancerad bearbetningsteknik, så produkterna är nästan felfria, och vi kan tillgodose kundernas olika behov. Jag tror att de gradvis kommer att leda branschens
Teamet i detta företag har gett oss stor hjälp och stöd under samarbetsprocessen, och våra produkter har också framgångsrikt fått mycket beröm, vilket vi är mycket tacksamma för.
Jag är mycket nöjd efter inspektion, mycket ärlig säljare!
Det är min första gång att samarbeta med den här leverantören, och jag gillar de produkter jag fick. De är inte bara vackra i utseende, utan också utarbetandet är mycket bra och nästan inga defekter
Deras produkter är mycket kostnadseffektiva att börja med till detta pris, hela är mycket lätt och arbetet kan i princip göras på en gång.
Företaget följer alltid affärsfilosofin att integritet är kapital, kvalitet är liv och innovation driver kraft, vilket leder utvecklingen av Löparkläder för kvinnor, yogakläder för topp, Joggingkläder för damer industri.
