Vårt rykte är oöverträffad i branschen eftersom vi är fantastiska att arbeta med och har den bästa kvaliteten Skjortor för löpare, Löpning Damkläder, Linne för gymnastik och stabila operationer. Vi är engagerade i att producera tekniskt ledande av hög kvalitetHerrkläder för gymträning För att förbättra kundupplevelsen och få sitt stöd. Vårt företag har avancerad affärsfilosofi, standardiserat hanteringsläge, högkvalitativa produkter, perfekt kvalitetssystem, enastående personalkvalitet och inspirerande företagskultur. Vi tillhandahåller helhjärtat bra produkter för inhemska och utländska kunder. Din närvaro är vår ära, samarbete med dig är vår förväntan och vår tjänst garanterar din tillfredsställelse. Vi följer begreppet människorsorienterat anställdas ansvar och genomför aktivt alla lagar och förordningar relaterade till arbetskraft. Vårt engagemang för innovation och FoU gör det möjligt för oss att stanna i framkant inom branschen och ge våra kunder banbrytande produkter och lösningar. Med vår djupa branschkunskap och erfarenhet kan vi ge våra kunder den insikt och expertis som behövs för att lyckas med den konkurrenskraftiga och ständigt föränderliga globala marknaden. Vi strävar efter att uppnå det stora målet för hållbar utveckling med företagets anda att gå vidare med tiderna och innovativa utvecklingen.
  • Gym träningskläder för män
    Tyg: 90% polyester 10% spandex 170G
    Prestanda: Högt-luftflöde, armrörlighet, sömhållbarhet
    Tekniska detaljer: Jacquardtyg, 4-nålar 6-tråds, raglanärm
    MOQ: 300 st/färg
    Färger: Anpassad
  • Marathon träningskläder
    Tyg: 88% polyester 12% spandex 170G
    Prestanda: Hög avdunstning, Kinetic Stretch, Noll-skavning
    Tekniska detaljer: 4-nålar 6-trådigt material som andas
    MOQ: 300 st/färg
    Färger: Anpassad
  • Långärmade sportkläder
    Tyg: 75% nylon 25% spandex 230G
    Prestanda: Hög stretch, kärnvärme, noll friktion
    Tekniska detaljer: Insättningstejp, känguruficka, hög stretch
    MOQ: 300 st/färg
    Färger: Anpassad
  • Active Wear Herrshorts
    Tyg: 90% nylon 10% spandex 120G
    Prestanda: Ultra-lätt, högt-luftflöde, kinetisk frihet
    Tekniska detaljer: Laserhål, sidoslits, sidficka med dragkedja
    MOQ: 300 st/färg
    Färger: Anpassad
  • Träningskläder för män
    Tyg:
    - Huvudsak: 90%nylon 10%spandex 160G
    - Panel: 88%polyester 12%spandex 170G
    Prestanda: Zonal Ventilation, High Stretch, Nötningsbeständighet
    Tekniska detaljer: Micro overlock,...
  • Gym Workout Outfits Herr
    Tyg: 94,5% polyester 5,5% spandex 180G
    Prestanda: högt-luftflöde, kinetisk rörlighet, strukturell återhämtning
    Tekniska detaljer: 4-nålar 6-trådigt, sidopanel meshtyg
    MOQ: 300...
  • Gym Träningskläder Herr
    Tyg: 85% bomull 15% polyester 280G
    Prestanda: Hög-hållbarhet i vridmoment, svettabsorption, noll klängning
    Tekniska detaljer: Handduksögla, dubbla fickor
    MOQ: 300 st/färg
    Färger:...
  • Gym Träningskläder Herr
    Tyg: 100% polyester 180G
    Prestanda: Snabb avdunstning, axelrörlighet, noll friktion
    Tekniska detaljer: Snabbtorkande
    MOQ: 300 st/färg
    Färger: Anpassad
  • Vattentät träningsjacka för män
    Tyg: 100% nylon 35G
    Prestanda: Hydrofob barriär, ultra-lätt, vindbeständig
    Tekniska detaljer: Vattentäta, omvända blixtlåsfickor, reflekterande passpoaler
    MOQ: 300 st/färg
    Färger:...
Lavallee -lagar star star star star star
Ledningen och professionalism för denna leverantörs produktproduktions- och säljteam i hela processen från ny produktuppfattning till produktion är förstklassig i branschen!
Federico Chatmon star star star star star
Detta företag har stark FoU -styrka och avancerad bearbetningsteknik, så produkterna är nästan felfria, och vi kan tillgodose kundernas olika behov. Jag tror att de gradvis kommer att leda branschens
David McChesney star star star star star
Teamet i detta företag har gett oss stor hjälp och stöd under samarbetsprocessen, och våra produkter har också framgångsrikt fått mycket beröm, vilket vi är mycket tacksamma för.
Teresa Desantis star star star star star
Jag är mycket nöjd efter inspektion, mycket ärlig säljare!
Alison McDonnell star star star star star
Det är min första gång att samarbeta med den här leverantören, och jag gillar de produkter jag fick. De är inte bara vackra i utseende, utan också utarbetandet är mycket bra och nästan inga defekter
Anthony Jones star star star star star
Deras produkter är mycket kostnadseffektiva att börja med till detta pris, hela är mycket lätt och arbetet kan i princip göras på en gång.
Företaget följer alltid affärsfilosofin att integritet är kapital, kvalitet är liv och innovation driver kraft, vilket leder utvecklingen av Löparkläder för kvinnor, yogakläder för topp, Joggingkläder för damer industri.
Skicka förfrågan
Skicka förfrågan